Škoda Citigo
e-iV EV Ambition | Cruise | Stoelverwarming | Parkeersensoren
Direct kopen, basisprijs: € 12.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.450,-
LEASEPRIJS: € 169,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.057,85 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Citigo |
|---|---|
| Uitvoering: | e-iV EV Ambition | Cruise | Stoelverwarming | Parkeersensoren |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 25 november 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 100.021 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 169,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-731-BR |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 395 kg |
| Gewicht: | 1.135 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.530 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Dab
- extra getint glas achter
- Oplaadmogelijkheid
- smartphone integratie